MENÜ
Sepetinize 150,00 TL'lik daha ürün atın Kargo Bedava olsun!
Ara Toplam 0,00 TL
Kargo 0,00 TL
Genel Toplam 0,00 TL

Bu indirimli fiyatlar ilk 1.000 abone için geçerlidir. Kampanya 31.01.2018 tarihinde sona erecektir.

Sofranızda en taze meyve ve sebzeleri görmek konusunda oldukça hassas olduğunuzu biliyoruz. Öyle onlarca elden geçmiş, sonunda ulaştığı tezgahlarda uzun uzun beklemiş mutsuz meyve ve sebzeleri size unutturuyoruz. Henüz toprak kokusu üzerinde olan sebzeleri tarladan, dalındaki tazeliğini koruyan meyveleri emektar ağaçlarından toplatıp kapınıza kadar getiriyoruz. Mevsiminde çıkan tüm yeni hasat ürünlerle sizi buluşturuyoruz.

Biz buna «Alışverişin en düşünceli hali» diyoruz. Çünkü size sunduğumuz bu paketler zamanınızdan tasarruf ettirdiği gibi paranızdan da tasarruf ettiriyor. Bir nevi anne tutumluluğu gibi… Çünkü şunu çok iyi biliyoruz: Her hafta alışveriş yapmanın zorluğunun yanında, ne yemek yapsam diye düşünmek bile on defa alışverişe çıkmak kadar zahmetli.

Eğer bir de çalışıyorsanız içinize sinen bir alışveriş yapmak sizin için tam bir işkenceye dönüşebilir. Doğal olduğundan şüphe ettiğiniz şeylere yüzlerce lira para harcamak… Bu paketlerle zamanınızdan tasarruf yaptırdığımız gibi, iyi fiyata en iyi ürüne de ulaşmanızı da kolaylaştırıyoruz.

Artık israf etmeye «dur» diyoruz. Böylece dolabınızda biriken ve tazeliğini kaybetmiş yiyecekler tüketmek zorunda da kalmıyorsunuz. Hani annelerin bir sözü vardır ya; ‘Yiyeceğiniz kadar koyun, ziyan olmasın!’ İşte biz de tam olarak size bunu sunuyoruz. Artık evinize her hafta gelen bu paketle israf etmeyeceğiniz, dolabınızda kalıp sonunda çöpe gitmeyecek ya da beklemiş ürünlerle yemek yapmayacaksınız.

Yazın sıcakta, kışın yağmurda çamurda alışverişe gitmek kime zor gelmez ki! O poşetleri taşımakta işi bayağı zorlaştırıyor. Zahmetle yaptığınız alışveriş sonunda kırılan yumurtalara mı üzülürsünüz, yoksa şekil değiştiren domatese mi? Her hafta düzenli olarak aynı gün paketinizi kapınıza getirerek sizi tüm bu zorluklardan kurtarıyoruz.

Haftalık Paket İle İlgili Merak Ettikleriniz

Paketim ne zaman gelir?

- Haftalık paketiniz İstanbul’da ikamet ediyorsanız salı günü özel kuryemiz ile evinize teslim edilecektir. Diğer illere ise salı günü kargolanacaktır.

Özel kuryemiz ile İstanbul'da teslimat yapılamayan ilçe ve mahalleler; (Arnavutköy, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Akbaba, Alibahadır, Anadolu Feneri, Bozhane, Cumhuriyet, Demirciköy, Dereseki, Elmalı, Göllü, Görele, İshaklı, Kaynarca, Kılıçlı, Kilyos, Kumbaba Şile, Mahmutşevketpaşa, Öğümce, Ömerli, Örnekköy, Paşamandıra, Polonez, Poyraz, Riva, Rumeli Feneri, Uskumruköy, Zekeriyaköy, Zerzevatçı). Bu bölgelere kargo ile gönderim yapılacaktır.

Paket içeriğini önceden öğrenebiliyor muyuz?

- Paketlerin içerisindeki ürünler haftalık hasat durumuna ve belirtilen yemek tavsiyelerine gore belirlenmektedir. Dolayısıyla paketlerin içinde ne olduğu küçük bir sürpriz

Ne zaman sipariş vermeliyim?

- Pazar günü saat 23:59'a kadar alınan paketler, ilk salı günü gönderilirken 23:59’dan sonra sonra satın alınan paketlerin gönderimi ertesi hafta salı günü olacaktır.

Aboneliğimi dondurabilir miyim?

- Tabi ki dondurabilirsiniz. Aboneliğinizi dondurma talebinizi abonelik@memlekettengelsin.com'a mail ile iletmeniz yeterli olacaktır.

Cayma hakkım var mı?

- Tabi ki de var. Sizin mutluluğunuz her şeyden once gelir.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamasına rağmen herhangi bir sebepten dolayı caymak istediğinizi belirttiğiniz de teslim almış olduğunuz paketlerin indirim tutarı tarafınızdan tahsil edilir ve geriye kalan miktarın iadesi gerçekleşir. O haftanın siparişinin gelmemesi için en geç Pazar günü saat 23:59’a kadar iptal talebinizi gerçekleştirmeniz gerekir. İptal talepleriniz için abonelik@memlekettengelsin.com adresine mail atabilirsiniz.

*memlekettengelsin.com istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın gönderim tarihini, ürünleri, kategorileri ve miktarları değiştirme hakkını saklı tutar.

Alışverişe Devam Et Sepete Git