MENÜ
Sepetinize 150,00 TL'lik daha ürün atın Kargo Bedava olsun!
Ara Toplam 0,00 TL
Kargo 0,00 TL
Genel Toplam 0,00 TL

Aşurelik Buğday (1000 Gr)

Bu Ürün Nereden Geliyor? Mardin Bölgenin Diğer Ürünleri
4,90 TL
TL logosu 4.9
TÜKENDİ

Buğday'ın En Özel Hali

 

Buğday Anadolu'nun bereketidir adeta. Olmazsa olmazımız, lezzetlerin baş tacıdır. Bu özel lezzeti sizler için yine en özel yöresinden Mardin'den getirdik. Bereketli aşurenizi lezzete dönüştürecek, buğday çorbalarınıza keyif katacak. Tüm üretimini geleneksel yöntemlerini korunarak yapılır. Doğası ve havası temiz toprağın kendi doğallığında yetişen buğdaylardan hazırlanır. Ne bir katkı maddesi vardır ne de koruyucu madde. Doğal yapısıyla lezzeti de bir başka olur haliyle. Sadece suyla besleniyor ve bu sayede sert durum buğdaylarının Mezopatamya Güneşi’nden aldığı o altın renk kaybolmuyor.. Kendine has lezzeti ve aroması da bu doğallıktan ve kuşaklarca aktarılan üretim geleneğinden geliyor.

 

Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?   

Söz konusu gıda olunca lezzetin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesine oldukça önem vermekteyiz. Sizin için ısıya duyarlı özel paketlerin içerisine -40 derecede dondurulan buz aküleri koyarak birlikte paketliyoruz. Uygulanan bu method sayesinde yöresel lezzetler en taze haliyle kargo ile adresinize teslim edilir. Yolculuk boyunca soğukluğunu muhafaza eder ve size buzdolabından çıkmış gibi soğuk bir şekilde ulaşır.

 

 

Diğer ürünler ise kırılma, sızıntı yapma ihtimallerine karşı ayrı ayrı havalı poşetler ile sarılır. Kolilerin içerisine özenle dizilir. Kolilerin boş kalan kısımları kağıt ile doldurulur ve ürünlerin koli içerisinde hareket etmesi engellenmiş olur. Birçok farklı paketleme metodları kullanılarak hazırlanan siparişleriniz, sizlere kusursuz olarak ulaşır. 

 

İstanbul’da yaşıyorsanız sabah 10:00’ a kadar sipariş verirseniz, tüm siparişlerinizi aynı gün içerisinde kuryeye veriyoruz. Siparişinizi verirken seçtiğiniz saat aralıklarına (13:00-17:00 veya 19:00-22:00) göre sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi 10:00'dan sonra verdiğiniz siparişleri ise ertesi gün yine aynı kurye ile seçtiğiniz saat aralığında teslim ediyoruz. İstanbul çevresindeki illere ertesi gün teslimat mümkündür. İstanbul’a uzak olan şehirlerimize de en fazla 2 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.

 

*Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.


Yorum Yaz

  • Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Kayıtlı üye iseniz buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Yorumlar
Bu ürüne henüz yorum yapılmadı!
Bu ürün nasıl paketlenir?
Alışverişe Devam Et Sepete Git