MENÜ
Sepetinize 150,00 TL'lik daha ürün atın Kargo Bedava olsun!
Ara Toplam 0,00 TL
Kargo 0,00 TL
Genel Toplam 0,00 TL

Doğal İspir Kuru Fasulyesi (750 Gr)

Bu Ürün Nereden Geliyor? Erzurum Bölgenin Diğer Ürünleri
29,90 TL
TL logosu 29.9

  İspir'den Patentli %100 Doğal Kuru Fasulye

  Fasulyenin gerçek lezzeti olarak bilinir halk arasında İspir fasulyesi. Yuvarlak şekliyle adeta lezzetine davet ettiriyor sanki. Piştikten sonraki lokum gibi kıvamı, ince kabuklu olması ve aromasıyla doğasından gelen lezzetini bir tabak kuru fasulyede bizlere sunuyor gibi. Pastırmalısı, sucuklusu, etlisi yapılırken pek de lezzetli olur derler kuru fasulye için, yemeğe lezzet katanlar olarak bilinirler. Oysa İspir fasulyesinin içine bunların hiç biri katılmasa da bir o kadar lezzetli olur. Yöresinde pişen kuru fasulyelerde böyledir zaten. Fasulyenin kendi verdiği tattır zaten onu bu kadar önemli ve lezzetli kılan.

  Erzurum’un meşhur fasulyesi, bereketli topraklarda yetişirken, lezzet sırrını yetiştiği memleketin doğasından alır. Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin kesişme noktası Çoruh vadisinin bir geçit noktasıdır İspir. Kuzeyinde ve güneyinde yüksek dağlar bulunan çeşitli iklim yapısıyla Çoruh nehrinin bulunduğu bu topraklar nasıl bereketli olmasın ki… Verimli toprağıyla buluşan hava yapısı o doğal topraklarda yetişen fasulyeyi nasıl da lezzetli yapar. Ee böylesine muhteşem bir lezzette patent almayı hakketmiş olup Türkiye’de patentli olan tek fasulye olarak memleketin adına yazılmış bir lezzet gururu olmuştur.  Aynı zamanda coğrafi işaret kanununa göre koruma altına alınmıştır. %100 doğal ve köy yapımı olan İspir kuru fasulyesi lezzetinin yanında faydalarıyla da bilinir. Doğal ortamlarda uygun koşullarda yetişen bu fasulye bitkisel protein yapısıyla zengindir ve A, B5, B9 C vitaminleri yanında, demir ve magnezyum içerdiği biliniyor. Aynı zamanda vücut gelişimini de desteklediği biliniyor. Bizde böylesine harika bir lezzeti sizler için yöresinden getirdik.

  Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?  

  Söz konusu gıda olunca lezzetin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesine oldukça önem vermekteyiz. Sizin için ısıya duyarlı özel paketlerin içerisine -40 derecede dondurulan buz aküleri koyarak birlikte paketliyoruz. Uygulanan bu method sayesinde yöresel lezzetler en taze haliyle kargo ile adresinize teslim edilir. Yolculuk boyunca soğukluğunu muhafaza eder ve size buzdolabından çıkmış gibi soğuk bir şekilde ulaşır. 

   

  Diğer ürünler ise kırılma, sızıntı yapma ihtimallerine karşı ayrı ayrı havalı poşetler ile sarılır. Kolilerin içerisine özenle dizilir. Kolilerin boş kalan kısımları kağıt ile doldurulur ve ürünlerin koli içerisinde hareket etmesi engellenmiş olur. Birçok farklı paketleme metodları kullanılarak hazırlanan siparişleriniz, sizlere kusursuz olarak ulaşır. 

   

  İstanbul’da yaşıyorsanız sabah 10:00’ a kadar sipariş verirseniz, tüm siparişlerinizi aynı gün içerisinde kuryeye veriyoruz. Siparişinizi verirken seçtiğiniz saat aralıklarına (13:00-17:00 veya 19:00-22:00) göre sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi 10:00'dan sonra verdiğiniz siparişleri ise ertesi gün yine aynı kurye ile seçtiğiniz saat aralığında teslim ediyoruz. İstanbul çevresindeki illere ertesi gün teslimat mümkündür. İstanbul’a uzak olan şehirlerimize de en fazla 2 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır. 

   

  *Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

   
Yorum Yaz

 • Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 • Kayıtlı üye iseniz buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
 • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Yorumlar
 1 kişi oyladı. 5 yıldız aldı.
 • Doğal olmalı

  Evimize soframıza aldığımız herşey doğal olmalı çok güzel doğal en sağlıklı haliyle soframıza geliyor üstelik patentli

  Doğallık (18.02.2017 tarihinde gönderildi)
Bu ürün nasıl paketlenir?
Alışverişe Devam Et Sepete Git