MENÜ
Sepetinize 150,00 TL'lik daha ürün atın Kargo Bedava olsun!
Ara Toplam 0,00 TL
Kargo 0,00 TL
Genel Toplam 0,00 TL

Kefir Mayası (3 x 0,5 Gr)

Bu Ürün Nereden Geliyor? Isparta Bölgenin Diğer Ürünleri
9,90 TL
TL logosu 9.9
TÜKENDİ

Kefir Mayası

Sağlıklı bir içecek olan kefirin doğal yöntemlerle hazırlanması oldukça önemlidir. Faydalı bakterilerin bulunduğu kefir mayasında önemli olan bu faydalı bakterilerin yeteri kadar fazla olmasıdır. Biz de bu sağlıklı içeceği evde hazırlamak isteyenler için doğal kefir mayasını getirdik. Gerçek kefire ulaşmanızı sağlayacak bu maya beyaz-açık sarı renkte küçük patlamış mısır görünümündedir. Gerçek kefir danesi sağlıklı ve mutlu bir hayat için çok faydalı olan probiyotikleri özellikle laktik asit bakterilerini, asetik asit bakterilerini ve mayaları belli oranlarda bulundurmaktadır.
Kefir, kefir danesinden üretildiği takdirde gerçek kefirdir. Hazır ticari kültürlerle üretilen kefir, gerçek kefirin tat ve aromasını ayrıca hayatımıza kattığı artıları sağlayamaz. Tek kullanımlık kuru doğal kefir mayasının içerisinde 3 paket vardır. Süzme işlemi gerektirmez. Vakti olmayan ancak doğal kefir içmek isteyen tüketicilerimiz için uygun üründür. Kaynağı doğal kefir daneleri olduğu için mikroflorası çok zengindir. 1 pakette 3 poşet maya bulunur. 1 poşet ile 1 Litre kefir üretebilirsiniz. Kefir danesinden üretilen gerçek kefir içimi kolay, ferahlatıcı, tadı ve kokusu çok güzel ve keyifle tüketilen bir gıdadır.


Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor?

Söz konusu gıda olunca lezzetin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesine oldukça önem vermekteyiz. Sizin için ısıya duyarlı özel paketlerin içerisine -40 derecede dondurulan buz aküleri koyarak birlikte paketliyoruz. Uygulanan bu method sayesinde yöresel lezzetler en taze haliyle kargo ile adresinize teslim edilir. Yolculuk boyunca soğukluğunu muhafaza eder ve size buzdolabından çıkmış gibi soğuk bir şekilde ulaşır.

 

 

Diğer ürünler ise kırılma, sızıntı yapma ihtimallerine karşı ayrı ayrı havalı poşetler ile sarılır. Kolilerin içerisine özenle dizilir. Kolilerin boş kalan kısımları kağıt ile doldurulur ve ürünlerin koli içerisinde hareket etmesi engellenmiş olur. Birçok farklı paketleme metodları kullanılarak hazırlanan siparişleriniz, sizlere kusursuz olarak ulaşır. 

İstanbul’da yaşıyorsanız sabah 10:00’ a kadar sipariş verirseniz, tüm siparişlerinizi aynı gün içerisinde kuryeye veriyoruz. Siparişinizi verirken seçtiğiniz saat aralıklarına (13:00-17:00 veya 19:00-22:00) göre sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi 10:00'dan sonra verdiğiniz siparişleri ise ertesi gün yine aynı kurye ile seçtiğiniz saat aralığında teslim ediyoruz. İstanbul çevresindeki illere ertesi gün teslimat mümkündür. İstanbul’a uzak olan şehirlerimize de en fazla 2 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır. 

*Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Yorum Yaz

  • Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Kayıtlı üye iseniz buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Yorumlar
 1 kişi oyladı. 5 yıldız aldı.
  • Sağlıklı

    Antibiyotik kullanan çocukların mutlaka tüketmesi gereken bir ürün....

    Harmancı (07.01.2017 tarihinde gönderildi)
Bu ürün nasıl paketlenir?
Alışverişe Devam Et Sepete Git