MENÜ
Sepetinize 150,00 TL'lik daha ürün atın Kargo Bedava olsun!
Ara Toplam 0,00 TL
Kargo 0,00 TL
Genel Toplam 0,00 TL

Nar (1 Kg)

Bu Ürün Nereden Geliyor? Bölgenin Diğer Ürünleri
9,90 TL
TL logosu 9.9

 Çarşıdan aldım Bir Tane Eve Geldim Bin Tane!


Bereket olarak nitelendirilen nar ilk günkü tazeliği ve doğallıyla kapınızda... Kabuğun altındaki yüzlerce taneciklerle diğer tüm meyvelerden farklı bir yapısı olan nar, keskin aromasıyla kış aylarına tat katan bir meyvedir. Nar çi­çe­ğin­den nar ta­ne­le­ri­ne, bu ta­ne­le­ri sa­ran zar­dan nar ka­bu­ğu­na ka­dar toprakla buluşturulmasından yetiştirilmesine büyük bir özen yoğun bir ilgi isteyen nar, sizler için seçildi ve temizlendi. Gelin şimdi siz isteyin, 'memlekettengelsin'...

 

 

Na­rı böy­le Ye­me­yi De­ne­di­niz mi?

 

Ma­lum mev­sim nar mev­si­mi. Her ne ka­dar ha­zır­lı­ğı zor ve zah­met­li olan bir mey­ve ol­sa da bir ke­re­de faz­la mik­tar­da ha­zır­la­dı­ğı­nız nar ta­ne­le­ri­ni buz­luk­ta bir yıl ka­dar sak­la­ya­bi­lir­si­niz. Bu şe­kil­de her mev­sim nar tü­ket­me şan­sı­nız olur.

Ör­ne­ğin: "Do­lap­tan çı­kar­dı­ğı­nız nar ta­ne­le­ri­ni yaz ay­la­rın­da don­dur­ma­nız­la ka­rış­tı­ra­bi­lir, yo­ğur­du­nu­zun içi­ne ka­ta­bi­lir­si­niz."Bir bar­dak ke­fir ile 1 çay bar­da­ğı nar ta­ne­si­ni blen­de­ri­ze edip 1 çay ka­şı­ğı va­nil­ya ek­le­ye­rek çok ke­yif­li ve sağ­lık­lı bir içe­cek el­de ede­bi­lir­si­niz. "Pe­ki hiç sa­la­ta­la­rı­nı­za nar ta­ne­si ek­le­di­niz mi? Mut­la­ka de­ne­me­li­si­niz! Üs­te­lik 4-5 adet ce­viz de ila­ve ede­rek ha­ri­ka bir sa­la­ta el­de ede­bi­lir­si­niz.


Ürünlerim Nasıl Gönderiliyor? 

 

Söz konusu gıda olunca lezzetin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesine oldukça önem vermekteyiz. Sizin için ısıya duyarlı özel paketlerin içerisine -40 derecede dondurulan buz aküleri koyarak birlikte paketliyoruz. Uygulanan bu method sayesinde yöresel lezzetler en taze haliyle kargo ile adresinize teslim edilir. Yolculuk boyunca soğukluğunu muhafaza eder ve size buzdolabından çıkmış gibi soğuk bir şekilde ulaşır.

 

 

Diğer ürünler ise kırılma, sızıntı yapma ihtimallerine karşı ayrı ayrı havalı poşetler ile sarılır. Kolilerin içerisine özenle dizilir. Kolilerin boş kalan kısımları kağıt ile doldurulur ve ürünlerin koli içerisinde hareket etmesi engellenmiş olur. Birçok farklı paketleme metodları kullanılarak hazırlanan siparişleriniz, sizlere kusursuz olarak ulaşır. 

İstanbul’da yaşıyorsanız sabah 10:00’ a kadar sipariş verirseniz, tüm siparişlerinizi aynı gün içerisinde kuryeye veriyoruz. Siparişinizi verirken seçtiğiniz saat aralıklarına (13:00-17:00 veya 19:00-22:00) göre sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi 10:00'dan sonra verdiğiniz siparişleri ise ertesi gün yine aynı kurye ile seçtiğiniz saat aralığında teslim ediyoruz. İstanbul çevresindeki illere ertesi gün teslimat mümkündür. İstanbul’a uzak olan şehirlerimize de en fazla 2 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.

*Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

Yorum Yaz

 • Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 • Kayıtlı üye iseniz buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz.
 • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Yorumlar
 7 kişi oyladı. 5 yıldız aldı.
 • Doğal Nar

  Marketten aldigim narlar haftalarca durup bir sey olmazken bu nar geldikten birkac gun sonra bozulmaya baslamisti. Alisik olmadigimiz bir durum oldugundan mutlu olduk desem yeridir. Plastik meyveler gibi uzun sure dayanmiyor taze taze tuketmek gerekiyor. En guzeli.

  Sinem (23.01.2018 tarihinde gönderildi)
 • Cvitamini deposu

  Çok taze ve tadı da güzeldi . Ürün teslimatı konusunda harikalar

  Aziii (16.02.2017 tarihinde gönderildi)
 • Taze ve leziz

  Bol C vitamini deposu, taze ve leziz. Ustelik de kolay ayiklaniyo. Tavsiye ederim.

  Cantürkler (08.01.2017 tarihinde gönderildi)
 • Dalından kopmuş.

  Soğukhava depo ürünü değil taze dalından toplanmış oldukça tatlı.

  serencam (12.12.2016 tarihinde gönderildi)
 • TATLI ve Yeni Mahsül.

  Narlar taze ve tatlı. İlk siparişe hediye olarak 2 kilo ikram edilmiş. Teşekkürler.

  S.CKC (02.12.2016 tarihinde gönderildi)
 • Taze ve saglıklı

  Her zaman taze ve özenle Memleketimden geliyor

  Tülin (19.10.2016 tarihinde gönderildi)
 • nar

  süper nar

  özkancengiz (29.09.2016 tarihinde gönderildi)
Bu ürün nasıl paketlenir?
Alışverişe Devam Et Sepete Git